פורום המטפלים בירושלים מיועד גם לקהל המקצועי. אורלי קאופמן, בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה של המכון הפסיכואנליטי וכעיום עובדת עם גישות פסיכו-פיסיות שלקוחות מתחום הטיפול בטראומה, למשל emdr, se, וכד'.

אורלי מדריכה  הדרכות אישיות וקבוצתיות לאנשי מקצוע ולמטפלים בעזרת אומנויות, מוסיקה, צילום ובעלי חיים. ההדרכות  הפרטיות ניתנות באותו תעריף בו ניתן הטיפול לסטודנטים, היינו 250 ש'ח לפגישה. קבוצות הדרכה למטפלים נפתחות מדי פעם (ניתן לעקוב בדף הפייסבוק של פורום המטפלים) – קבוצות תפתחנה גם בהתאם לדרישות. עלות פגישה קבוצתית ליחיד הינה 150 ש'ח.

ניתן להשאיר פרטים בטופס הבא –

 

 


מי אני

אני פסיכותרפיסטית, עוסקת בטיפול פסיכולוגי פסיכו-פיסי, קבלתי החלטה חברתית- להעניק לאוכלוסית הסטודנטים טיפול פסיכולוגי פרטי בתעריף מוזל.
קראו עוד...

סוג הטיפול

הטיפול הפסיכולוגי המוצע הוא טיפול פסיכולוגי פרטי בגישה פסיכו-פיסי. בתוך הטיפול נעשית עבודה עם התחושות המוכמנות בגוף הפיסי ומבטאות, זכרונות, רגשות, תפיסות ואמונות.
קראו עוד...

טיפול בפריסה ארצית

קבוצת המטפלים מפוזרת על פני הארץ. כל פסיכולוג עובד בקליניקה הפרטית שלו. הטיפול הוא למעשה טיפול פרטי לכל דבר ועניין, אלא שלאוכלוסיית הסטודנטים הטיפול מוצע בתעריף של 250 שקל לשעת טיפול .
קראו עוד...