ההחלטה היא אחת מפרות המחאה החברתית. בזמנה המחאה, הציבה בפני את השאלה  כיצד אני יכולה להיענות למצוקה שמובעת, בעיקר על ידי צעירים, בחברה הישראלית.

  • הטיפול מתקיים כטיפול פרטי לכל דבר, בקליניקה הפרטית ותוך מחוייבות מליאה לסודיות.
  • תעריף הטיפול לסטודנטים הוא 250 ש'ח.
  • משך הטיפול אינו מוגבל.


מטרתי:
שמתי לי למטרה להפוך את הטיפול הפסיכולוגי הפרטי והדיסקרטי לנגיש לאוכלוסית הסטודנטים. אוכלוסיה זו נמצאת בשלב של בנייה והשקעה בחיים ואינה בעלת יכולת כלכלית גבוהה. זהו שלב בו הבלבול, התקוות והאכזבות מעלים לעיתים את הצורך בטיפול פסיכולוגי, אולם ההכנסות עדיין לא ממש מאפשרות את קיום הטיפול.
אני מעוניינת לאפשר את הטיפול הפסיכולוגי לסטודנטים הללו שזקוקים לו.

הדרכות למטפלים ואנשי מקצוע:
בנוסף, פורום המטפלים מציע הדרכות קבוצתיות ואישיות לפסיכולוגים, מתמחים בפסיכולוגיה קלינית, פסיכותרפיסטים ומטפלים מכל התחומים.


סוג הטיפול

הטיפול הפסיכולוגי המוצע הוא טיפול פסיכולוגי פרטי בגישה פסיכו-פיסי. בתוך הטיפול נעשית עבודה עם התחושות המוכמנות בגוף הפיסי ומבטאות, זכרונות, רגשות, תפיסות ואמונות.
קראו עוד...

טיפול בפריסה ארצית

קבוצת המטפלים מפוזרת על פני הארץ. כל פסיכולוג עובד בקליניקה הפרטית שלו. הטיפול הוא למעשה טיפול פרטי לכל דבר ועניין, אלא שלאוכלוסיית הסטודנטים הטיפול מוצע בתעריף של 250 שקל לשעת טיפול .
קראו עוד...

הדרכות לאנשי מקצוע ומטפלים

פורום המטפלים בירושלים מיועד גם לקהל המקצועי. ההדרכות ניתנות בקבוצות וביחידים, בירושלים ובצור הדסה. גישת ההדרכה שואבת מההבנה האנליטית בשילוב גישות המשלבות קריאה והתייחסות לגוף.
קראו עוד...