הטיפול הפסיכולוגי המוצע הוא טיפול פסיכולוגי פרטי בגישה פסיכו-פיסית כל הטיפול הפסיכולוגי הוא טיפול מילולי שפונה אל, ומפעיל את החלק הרגשי שבנו. הטיפול שואב מהגישות האנליטיות  העכשוויות, אבל מתמקד בריפוי דרך תירפיות פסיכופיסיות כגון- emdr, se, ותפיסת עבודה המבוססת על cbt הגל השלישי. כלומר cbt מבוסס מיינדפולנס. הטיפול מתמקד בתהליך הרגשי, תוך שימת לב ודגש לגוף הפיסי. הטיפולים האפשריים הם

 • טיפול פרטני
 • טיפול בטראומה
 • התערבות במשבר
 • טיפול ארוך טווח
 • טיפול קצר טווח

כמה מילים, על סוגי הטיפול הקיימים:

 • טיפול רגשי

  טיפול זה מכוון לחולל שינוי דרך מערכת הרגשות שלנו. ההנחה היא, שבבסיסנו אנחנו פועלים בעיקר ממניעים רגשיים. כלומר, המחשבות שעולות בנו,  הן תוצר של תחושות שנמצאות בעומק. למשל, אדם רואה שהתפרסמה מודעה בעיתון  בעילום שם, לחיפוש עובדים, שיבצעו את אותו התפקיד שהוא ממלא. הוא מסיק שרוצים לפטר אותו. ההסקה הזו איננה נובעת מהערכת מצב רציונלית אלא מתחושות עמוקות שהוא אינו מוערך.  בטיפול הרגשי, התחושות האלה מוצפות ועוברות תהליך של שינוי.

 • טיפול קוגניטיבי התנהגותי (cbt)

  המטפלים בפורום המטפלים אינם עוסקים בטיפול קוגניטיבי התנהגותי. טיפול זה מכוון לחולל שינוי דרך מערכת החשיבה שלנו. סוג הטיפול הזה קורץ פעמים רבות, דווקא, לאנשים שאינם  מתמצאים בתחום. אולי משום שהחשיבה נתפסת כיותר נגישה מהרגשות. כמו כן הטיפול בחשיבה נתפס  כפחות חודרני. בטיפול ממפים את החשיבה שנמצאת בבסיס התנהגות מסוימת ומנסים לשנותה. הטיפול פחות מבוסס על הקשר בין הפסיכולוג או הפסיכולוגית למטופל.


מי אני

אני פסיכותרפיסטית, עוסקת בטיפול פסיכולוגי פסיכו-פיסי, קבלתי החלטה חברתית- להעניק לאוכלוסית הסטודנטים טיפול פסיכולוגי פרטי בתעריף מוזל.
קראו עוד...

טיפול בפריסה ארצית

קבוצת המטפלים מפוזרת על פני הארץ. כל פסיכולוג עובד בקליניקה הפרטית שלו. הטיפול הוא למעשה טיפול פרטי לכל דבר ועניין, אלא שלאוכלוסיית הסטודנטים הטיפול מוצע בתעריף של 250 שקל לשעת טיפול .
קראו עוד...

הדרכות לאנשי מקצוע ומטפלים

פורום המטפלים בירושלים מיועד גם לקהל המקצועי. ההדרכות ניתנות בקבוצות וביחידים, בירושלים ובצור הדסה. גישת ההדרכה שואבת מההבנה האנליטית בשילוב גישות המשלבות קריאה והתייחסות לגוף.
קראו עוד...